ЗДО №21, "Оленка"
Вінницька область, Вінницький район

Інформація про використання публічних коштів

 

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Інформація про замовника:

 

Найменування – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 21 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

Місцезнаходження замовника –    21018 Україна, Вінницька область, Вінницький р-н., м. Вінниця, вул.Князя Володимира, 8

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань – 26243237

Категорія: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціям та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

 

            Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (вишня, смородина, абрикоси, персик, слива, виноград,  груші, кабачки, перець солодкий, помідори, огірки, баклажани, кріп, петрушка,  цвітна капуста , цибуля  зелена, полуниця,   черешня, капуста білокачанна, лимони)

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги,  UA-2023-05-15-011397-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

73664,60 грн.

 

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання: з дати укладання договору по 31 грудня 2023р.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

 

Назва товару

Технічна характеристика

Од. виміру

К-сть, од.

Капуста білокачанна

Головки свіжі, щільні, цілі, здорові, чисті, цілком сформовані, непророслі, типової для ботанічного сорту форми і забарвлення. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Головки повинні бути зачищені до щільно прилеглих зелених або білих листків. Країна походження – Україна. Врожаю 2022-2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ7037:2009.

кг

220

Цвітна капуста

Головки свіжі, без листя або подразнень, цілі, здорові, типової для ботанічного сорту форми, з ніжкою не більше 2 см нижче останнього покриву листа.  Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду, зайвої зовнішньої вологості. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 3280-95.

кг

20

Кабачки

Кабачки повинні бути вирощені в природніх умовах, мають бути свіжі, цілі, здорові, чисті, без будь-яких пошкоджень, з ніжною шкіркою, м’якуш соковитий, щільний, з молодим недорозвиненим насінням (насіння з м’якою соковитою оболонкою), колір має відповідати сорту, довжина 15-22 см, діаметр – до 10 см, довго-плідні не більше 25 см, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин.. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 318-91.

кг

65

Перець солодкий

Перець свіжий, цілий, вирощений в природніх умовах, чистий, не порізаний, не прижатий, не пошкоджений, спілий. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Не пошкоджений шкідниками, не повинен містити нітратів та інших шкідливих речовин.Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 2659-94.

кг

15

Помідори

Плоди повинні бути свіжими, цілими, вирощені в природніх умовах, чистими, не порізаними, не прижатими, не пошкодженими, спілі – червоні. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Не пошкоджені шкідниками, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 3246-95.

кг

65

Огірки

Огірки повинні мати відповідну форму та колір, без дефектів, без пошкоджень  сільськогосподарськими шкідниками. Мають бути свіжі без гнилі, без надривів шкіри, глибоких порізів, тріщин, що зачіпляють м`якоть, середнього розміру, не в`ялі, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 3247-95.

кг

65

Баклажани

Баклажани свіжі, середнього розміру, цілі, здорові, чисті, не зів'ялі, не тріснуті, не пошкоджені шкідниками, без зайвої зовнішньої вологості (внаслідок опадів, без конденсації рідини), типових для даного сорту форми і забарвлення, без ознак загнивання. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 2660-94.

кг

15

Кріп

Кріп свіжий, висота зеленого листя не менше 12 см; Фасування не менше 0,2 кг та не більше 1 кг; Зовнішній вигляд: свіжі, чисті, здорові, із зеленим листям; смак і запах: властивий ботанічному сорту, без стороннього запаху та присмаку.Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8624:2016.

кг

4

Петрушка

Петрушка свіжа, зелена, повинна бути здорова, чиста, без ознак захворювань та ушкоджень, не повинна містити нітратів та інших шкідливих речовин. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 6010:2008.

кг

4

Цибуля зелена

Цибуля зелена свіжа - повинна мати свіже листя зеленого кольору довжиною 20 – 25 см, маса цибулини, характерна для даного виду складає не менше 35-40 грамів. При доставці не допускаються в’ялі, пожовклі і загнилі пера ,цибулина має бути зачищена, без налиплої землі. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 6011:2008.

кг

10

Груші

Плоди повинні бути жовті  та/або зелені, однакові за формою, чисті, свіжі, не мляві, відсутні пустоти, без механічних пошкоджень та плям, половинки та частини від цілого плоду не допускаються, не пошкоджені сільськогосподарськими шкідниками. Запах, колір, смак (кисло-солодкі та/або солодкі) властиві відповідному сорту, не кислі. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8326:2015.

кг

40

Виноград

Виноград має бути соковитим, дозрілим. Ягоди не в’ялі не мати механічних пошкоджень та пошкоджень від шкідників, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин. Забарвлення повинно відповідати сорту. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 2438:2014.

кг

50

Смородина

Плоди повинні бути однорідні за ступенем зрілості, але не зелені і не перезрілі, цілі, чисті, здорові, сухі,  без ознак в’ялості, не підмерзлі. Ягоди не в’ялі не мати механічних пошкоджень та пошкоджень від шкідників, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин. Забарвлення повинно відповідати сорту.Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8319:2015.

кг

35

Слива

Плоди сливи мають бути солодкі та соковиті на смак, не в’ялі, величина плодів – середня, м’якоть має бути щільна, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин. Типової для ботанічного сорту форми і забарвлення. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8320:2015.

кг

55

Персик

Плоди свіжі, чисті, сухі без пошкоджень та гнилі, м’якоть соковита, поверхня без зайвої вологи, щільна. Запах і смак, властиві свіжим персикам, без стороннього запаху і присмаку. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 7025:2009.

кг

55

Абрикоси

Абрикоси мають бути твердими, достатньо соковитими, з незначним ароматом і кислотністю. Плоди абрикос повинні бути стиглими, чистими, без ушкоджень механічних та шкідниками, без стороннього запаху та смаку. Форма і колір повинні відповідати ботанічному сорту. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 02:2017.

кг

45

Вишня

Плоди вишні свіжої круглої форми, соковиті, солодкі, м’ясисті, свіжі, чисті, не в’ялі, зрілі. Непошкоджені, доброякісні, чисті, вільні від шкідників та їх пошкоджень,  без нетипової зовнішньої вологи, без будь-якого стороннього запаху і смаку. Постачальник забезпечує таке пакування товару, яке необхідне для запобігання його пошкодженню або псуванню під час транспортування до кінцевого пункту призначення. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8325:2015.

кг

65

Черешня

Черешня має бути свіжою, чистою, достатньої зрілості, без механічних пошкоджень, без плісняви та гнилі, без пошкоджень шкідниками та хворобами, без перевищеного вмісту хімічних речовин. Забарвлення – притаманне даному виду. Форма  і колір повинні відповідати ботанічному сорту.Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8153:2015.

кг

40

Полуниця

Полуниця має бути свіжою, чистою, достатньої зрілості, без механічних пошкоджень, без плісняви та гнилі, без пошкоджень шкідниками та хворобами, без перевищеного вмісту хімічних речовин. Забарвлення – притаманне даному виду. Форма  і колір повинні відповідати ботанічному сорту.Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 7653:2014.

кг

20

Лимони

Плоди свіжі, чисті, здорові, сухі. Форма, запах, смак, колір – властиві даному ботанічному сорту, без сторонніх запахів та присмаку. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Врожаю 2023 року. Без ГМО.

кг

10

 

 

 

 

Будь-які посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва передбачає можливість надання учасниками еквіваленту (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими).

 

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

http://dytsadok.org.ua/upload/users_files/26243237/5f3aa83a315538399401bb963e36cacf.docx

блічних коштів, кошторис

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *